Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The SalesmanRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5