Series
Ratings
13
Drinking SoloRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0