Movies
Ratings
41
The OutpostRated ★ 5.0
Waiting for the BarbariansRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 4.5- About LoveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5- Head in the CloudsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0