Titles you rated
Someone You LovedRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Good LiarRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Gone Baby GoneRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
GreenhouseRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0