Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0