Series
Ratings
14
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0