Movies
Ratings
284
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Love Is in the AirRated ★ 5.0
The JacketRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.5