Series
Ratings
14
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0