Series
Ratings
268- 짧아유Rated ★ 3.5
- 대학전쟁Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 2.0
Love Catcher in BaliRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- SIXTEENRated ★ 5.0