Movies
Ratings
106
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0