Titles you rated
The Plan ManRated ★ 2.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
CarsRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0