Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0