Series
Ratings
18
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- 33 pun tanteiRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0