Titles you rated
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
House of SayuriRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
It ComesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
TrapRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The ConciergeRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 5.0
Devil's KnotRated ★ 2.5
Eight BelowRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
The Strangers: Chapter 1Rated ★ 0.5
Mothers' InstinctRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
TASTES OF HORRORRated ★ 3.0
HisRated ★ 1.0