Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 0.5
American Horror Story Season 12Rated ★ 1.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Mary & GeorgeRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
DeleteRated ★ 4.5
American Horror Stories Season 2Rated ★ 2.0
American Horror Stories Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 1.5
You Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5