Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0