Movies
Ratings
204
The Plan ManRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Taxi 2Rated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5