Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0