Titles you rated
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0