Movies
Ratings
16
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0