Movies
Ratings
95
Minority ReportRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 0.5
Happiness for SaleRated ★ 0.5
The Italian JobRated ★ 3.5
GloveRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0