Movies
Ratings
1495
Mondo CaneRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.0
Dragon InnRated ★ 3.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 4.5
Aimless BulletRated ★ 4.0
The Birth of a NationRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
Varda by AgnesRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
Raining in the MountainRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
AdoptionRated ★ 4.0
The Central RegionRated ★ 4.5
Last Year at MarienbadRated ★ 5.0
Destry Rides AgainRated ★ 3.5
Histoires d'Amérique: Food, Family and PhilosophyRated ★ 4.0
Histoire(s) du Cinéma: Only CinemaRated ★ 5.0
Street of ShameRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 3.0