Titles you rated
Lump of SugarRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.0