Series
Ratings
30
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0