Series
Ratings
147
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Wild ChinaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
The Dark Crystal: Age of ResistanceRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Flower in PrisonRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0
Secret HealerRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5