Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5