Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0- Remembrance of MBRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5