Titles you rated
DeerskinRated ★ 3.5
To See If I'm SmilingRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.5
Bad SamaritanRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Fat GirlRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Angel of MineRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The CallerRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0