Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5