Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0