Movies
Ratings
151
SpyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Paris Can WaitRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0