Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5