Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
Nelly and Monsieur ArnaudRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 5.0
Without PermissionRated ★ 3.0
Devil in the FleshRated ★ 4.0
VincereRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 2.5
DraculaRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 4.5