Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5