Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5