Movies
Ratings
152
CrankRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
OseamRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
Blood RainRated ★ 2.5