Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 1.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
BaitRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 4.0