Titles you rated
WatchmenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0