Movies
Ratings
298
American SniperRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0