Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
TedRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0