Movies
Ratings
83
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.5
TakenRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0