Movies
Ratings
302
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
Stuart LittleRated ★ 3.0