Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5