Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5