Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0