Movies
Ratings
731
Wrath of ManRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5- The Starry nightRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0