Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5