Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0