Movies
Ratings
399
Easy ARated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Heaven Is for RealRated ★ 3.0
The Rum DiaryRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0