Series
Ratings
152
WaywardRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- 더 시즌즈Rated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5